Nowoczesny numer domu

Zależy Ci na tym, aby mieć nowoczesny numer domu? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, zainwestuj w wysokiej jakości tabliczkę adresową w wersji tradycyjnej lub z funkcjonalnym podświetleniem.

W obecnym czasie coraz więcej osób poszukuje nie tylko funkcjonalnych, ale również estetycznych sposobów na oznakowanie posiadanych przez siebie budynków. Do tego celu można wykorzystać tabliczki adresowe, jak również efektownie prezentujące się cyfry i litery. Z tych ostatnich elementów można samodzielnie wykonać oznakowanie swojej posesji. Jeśli należysz do osób, którym zależy na podkreśleniu walorów estetycznych stworzonej elewacji bądź też dopasowaniu oznakowania budynku do stolarki drzwiowej czy okiennej, możesz skorzystać ze zróżnicowanej oferty produktów w atrakcyjnych cenach. To wyroby, które wyróżniają się nieskomplikowanym montażem. Nie powoduje on uszkodzenia elewacji, a także warstwy ociepleniowej budynku, składającej się z płyt styropianowych o różnej grubości. Wybraną przez siebie, modną tabliczkę z numerem domu, możesz przytwierdzić do frontowej ściany budynku, w taki sposób, aby była ona widoczna, nawet z bardzo dużej odległości. Wybrana przez Ciebie tabliczka z numerem domu jest dostępna w wielu rozmiarach. To sprawdzone rozwiązanie, przy pomocy którego możesz przedstawić informacje, takie jak, m.in. nazwę ulicy, miasta także pełne oznakowanie posesji.

Nowoczesny numer domu w wersji ledowej

Coraz większą popularnością cieszą się podświetlane numery domu. To funkcjonalne, a jednocześnie efektowne oznakowania budynków mieszkalnych. Produkty te są dostępne w różnych wersjach do wyboru. Jeśli zależy Ci wyłącznie na w eksponowaniu numeru budynku, może być on umieszczony na białym lub pastelowym tle. Duże znaczenie ma wielkość liter i dobór czcionki, odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom czy preferencjom. Nowoczesna tabliczka na dom może mieć barwę wybraną z  szerokiej palety RAL. Dużym zainteresowaniem cieszą się podświetlane numery domu, w których numer i nazwa ulicy umieszczone są na tabliczce przypominającej deskę, wykonaną z litego drewna lub płytę w bardzo modnych w tym sezonie barwach Inox, antracytowym lub klasycznej czerni. Podświetlane tabliczki na dom w wersji ledowej nie wymagają wymiany ich poszczególnych elementów przez 5 lat intensywnej eksploatacji. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest montaż dodatkowego czujnika zmierzchowego. Dzięki niemu można wyeksponować oznakowanie domu poprzez jego oświetlenie tuż po zachodzie słońca.

Tradycyjna tabliczka na dom w abstrakcyjnych wzorach i kolorach

Doskonałym pomysłem na podkreślenie piękna elewacji jest tradycyjne oznakowanie budynków w postaci tabliczek adresowych bez podświetlenia. Produkty te mogą mieć kształt prostokąta lub kwadratu. Z pewnością zaskoczą Cię one swoją oryginalną kolorystyką. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne tabliczki adresowe o barwie srebrnej lub złotej. Produkty te mogą także swoją kolorystyką i wzornictwem przypominać płytkę, wykonaną z kamienia naturalnego bądź też cegieł o różnym wybarwieniu. Wierne odwzorowanie detali sprawia, że produkty te prezentują się nie tylko bardzo gustownie, ale i elegancko. Ich wysokie walory wizualne pozwolą Ci na wzbogacenie nimi elewacji, stolarki okiennej lub drzwiowej, znajdującej się w posiadanym przez Ciebie budynku. Wybrana tabliczka adresowa na dom może mieć także wyjątkowy dekor, przypominający ten, znajdujący się na płytkach ceramicznych i gresie szkliwionym. Oryginalna tabliczka adresowa może być przez Ciebie przytwierdzona do ściany frontowej i oświetlona przy pomocy niewielkiego kinkietu. Dobrym rozwiązaniem jest także samodzielne stworzenie oznakowania swojego budynku mieszkalnego przy pomocy cyfr i liter. To elementy, które możesz modyfikować wedle swojego uznania, zarówno pod względem wielkości, barwy, jak i rodzaju czcionki. Pozwoli Ci to na stworzenie jedynego w swoim rodzaju, nowoczesnego i eleganckiego oznakowania domu.

Odpowiednio dobrana, piękna tabliczka z numerem domu może być nietuzinkową ozdobą elewacji posiadanego przez Ciebie budynku. Możesz samodzielnie zaprojektować poszczególne elementy tego produktu, co sprawi, że będzie on prezentować się oryginalnie i zachwycać swoim wyglądem.